Wygoda młodej mamy, czyli przegląd praktycznych akcesoriów

Okres ciąży może być bardzo piękny, ale i bolesny. Wiele kobiet ma problemy z bólami pleców, nóg, a nawet ramion czy karku. Dość spora część skarży się również na obrzęki nóg. Problemów z powodu szybkiego tycia i dźwigania dziecka w łonie może być więcej. Dlatego też już w okresie ciąży przydadzą się różnego rodzaju akcesoria, które pomogą w wygodnym leżeniu i spaniu, ale później również będą miały zastosowanie. Choćby poduszka rogal do karmienia. Jest to poduszka w kształcie zaokrąglonej litery C. Będzie ona świetną podpórką w czasie karmienia malucha, ale już w czasie ciąży można też się na niej układać, leżąc w taki sposób, aby odciążyć plecy.

Poduszki, chustki i misie

Poduszki dla kobiet w ciąży oraz karmiących można znaleźć między innymi tutaj https://lulando.pl/pol_m_AKCESORIA-DLA-MAM_PODUSZKI-DLA-KOBIET-W-CIAZY-1376.html. Przydadzą się one również do spania czy wygodnego leżenia później. Zdecydowanie jest to produkt wielofunkcyjny, który przydać się może również osobom cierpiącym na bóle pleców. Dla mam bardzo pomocne będą też chustki do karmienia. Bawełniane chusty, którymi można osłonić pierś i przystawione do niej dziecko świetnie sprawdzą się, gdy trzeba będzie nakarmić malucha w miejscu publicznym. 

Oczywiście przydadzą się też misie przytulanki. Można znaleźć misie, które wydają z siebie tzw. white noise, który wycisza dziecko i pomaga mu zasnąć. Jednak coraz bardziej popularne są pachnące i ciepłe misie. Szybsze i łatwiejsze usypianie niemowlaka z pewnością pozwoli młodej mamie na jej własną chwilę odpoczynku.

Strefa Wiedzy
O Strefa Wiedzy 492 artykuły
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


czternaście − pięć =