Półkotapczan czyli dwa w jednym

Łóżka chowane w meblościance to wynalazek dobrze w Polsce znany. Półkotapczan nowoczesny znacznie różni się od swojego poprzednika. Składane meble to idealne rozwiązanie dla małych pomieszczeń.

W nocy łóżko, w dzień regał z książkami

Półkotapczany to nic innego jak łóżka chowane w regale. Te wyjątkowe meble sprawdzają się w niewielkich mieszkaniach lub kawalerkach pełniąc dwie funkcje jednocześnie. Wygodne łóżko z dobrym materacem, zwłaszcza podwójne, zajmuje naprawdę dużo miejsca. Ale nie trzeba z niego rezygnować, jeśli w ciągu dnia może służyć jako półka na książki nie zajmując niepotrzebnie cennej przestrzeni. W najlepszych sklepach znajdziemy takie modele, w których półki nie zmieniają położenia podczas składania, dlatego niczego nie trzeba z nich ściągać. Co więcej istnieją systemy meblowe, w których łóżka składa się w taki sposób, że pełnią rolę stołu lub kanapy. Zaawansowane rozwiązania technologiczne sprawiają, że nowoczesne półkotapczany rozkłada się szybko i bez wysiłku.

Dla singli i dla rodzin

Zastosowanie łóżek składanych to sprytny sposób na kompaktową i wygodną sypialnie. To rozwiązanie idealnie spełnia wymagania funkcjonalnej kawalerki czy studia. Złożenie łóżka na dzień sprawia, że przestrzeń może pełnić rolę salonu, kuchni czy miejsca pracy. Półkotapczany przydadzą się rodzinom z dziećmi mieszkającym na niewielkim metrażu. Łatwo zaaranżować malutki pokój dziecięcy, jeśli w ciągu dnia łóżko będzie pełniło rolę regału na książki czy zabawki. Łatwa obsługa mechanizmu sprawia, że jest on bezpieczny także dla najmłodszych.

Strefa Wiedzy
O Strefa Wiedzy 492 artykuły
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


17 − 14 =