Formy dekoracji, jakie sprawdzą się w pokoju dziecięcym

Dom i wnętrze
strefa-wiedzy
Formy dekoracji, jakie sprawdzą się w pokoju dziecięcym
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sypialnia czy też pokój dziecka powinien być miejscem cudów i wyobraźni, gdzie dziecko może tworzyć, bawić się i spać. Ale jako rodzice chcemy mieć pewność, że pokoje naszych dzieci są dla nich bezpieczne. Poniższe wskazówki pomogą Ci stworzyć zabawny, funkcjonalny pokój, który jest również bezpieczny:

Użyj naklejek ściennych zamiast plakatów

Naklejki ścienne są świetnym sposobem na dekorację bez konieczności martwienia się o wbijanie gwoździ lub paciorków w ściany. Są one również usuwalne, więc możesz zmieniać zdanie na temat wyglądu pokoju swojego dziecka tak często, jak chcesz! Dlatego też naklejki na ścianę dla dzieci są świetnym pomysłem na dekorację do ich pokoju.

Wybierz meble z wbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa

Istnieje wiele różnych rodzajów mebli, które mają wbudowane funkcje bezpieczeństwa, w tym komody z uchwytami na górze, aby nie można ich było przeciągnąć na wierzchu maluchów, gdy śpią lub bawią się w nim. Powinieneś również szukać stołów, które mają zaokrąglone rogi, więc nie złapią małych palców u rąk lub nóg.

Dywany obszarowe zamiast wykładzin

Unikaj luźnych dywanów lub wykładzin, używając zamiast nich dywanów obszarowych. Dywaniki sprawdzają się w większości pomieszczeń, ponieważ zakrywają niedoskonałości podłogi i stanowią warstwę pomiędzy bosymi stopami a podłogami z twardego drewna lub płytek, które są zazwyczaj chłodniejsze niż dywany.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Montaż okien drewnianych
Montaż okien drewnianych
Montowanie okien drewnianych różni się – w pewnym stopniu – od innych modeli. Z pewnością, zaliczyć go można do montażu […]