Na jaki kolor mebli się zdecydować?

Dom i wnętrze
strefa-wiedzy
Na jaki kolor mebli się zdecydować?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Niezależnie od tego, czy projektujesz domowe biuro, czy pokój rodzinny, kolor może być najważniejszym elementem w tworzeniu odpowiedniej atmosfery. Kolor wpływa na to, jak się czujemy i jak postrzegamy przedmioty.

Czym jest płyta meblowa?

Płyta meblowa to rodzaj tektury, która jest wykorzystywana do produkcji mebli. Jest wykonana z papieru i tektury pochodzącej z recyklingu, co oznacza, że jest to materiał trwały. Jest ona powszechnie używana do produkcji stołów i krzeseł, ale może być również używana do innych rodzajów mebli. Najczęstszym rodzajem płyty meblowej jest biała lub biała, ale dostępnych jest wiele innych kolorów. Produkty te znajdziemy m.in. pod wskazanym adresem internetowym: https://www.elwi.pl/produkty/16/plyty-meblowe.html.

Wyraź siebie

Wybierz kolory, które odzwierciedlają to, kim jesteś i czego chcesz od swojej przestrzeni. Na przykład, jeśli uwielbiasz czytać, wybierz przytulne krzesło, które zaprasza ludzi do siedzenia z dobrą książką. Jeśli chcesz, aby pokój był miejscem, gdzie przyjaciele zbierają się na gry i zabawy, wybierz jasne kolory, które sprawią, że ludzie wstaną i będą się poruszać.

Liczy się współpraca

Wybierz kolory, które wzmacniają się nawzajem, a nie zderzają się ze sobą. Na przykład, jeśli używasz czerwonego w jednym obszarze pokoju, to nie używaj żółtego w innym obszarze, ponieważ będą one konkurować ze sobą zamiast uzupełniać się nawzajem, jak powinny robić.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Trening Umiejętności Społecznych
Trening Umiejętności Społecznych
Trening Umiejętności Społecznych, w skrócie TUS, powstał z myślą o osobach mających trudności z interakcjami międzyludzkimi i poprawnym zaadaptowaniem się […]