Co warto dokupić do telefonu Xiaomi?

Young woman reading a message on the phone in the city

Marka Xiaomi szturmem podbiła polski oraz europejski rynek. Smartfony tej chińskiej marki są nie tylko zgrabne, dobrze leżą w ręce, wykonane z dobrej jakości materiałów, które tylko uatrakcyjniają ich wygląd zewnętrzny, ale też są tanie.

Porównując flagowce Xiaomi do flagowych smartfonów innych, bardziej znanych marek, można zauważyć, że za model o takich samych parametrach Xiaomi zaoferuje o wiele niższą cenę. Oznacza to, że bardzo wiele osób, które cenią sobie funkcjonalny produkt o dobrych parametrach wybierze właśnie sprzęt tej firmy. A co oprócz telefonu warto kupić?

Szkło czy etui?

Bardzo popularne są obecnie dwa model Xiaomi: Mi A2 LITE i REDMI S2, a więc i do nich można znaleźć mnóstwo dodatków. W zestawie ze smartfonem znajdziemy najczęściej tylko ładowarkę, z gniazdem usb, a więc kabel może służyć do łączenia telefonu protem usb z innym urządzeniem. Ale to nie jedyna rzecz jaka jest przydatna.

Etui na telefon XIAOMI MI A2 LITE czy etui na telefon XIAOMI REDMI S2 to absolutna podstawa, aby smartfon był zawsze chroniony. Etui ochrania nie tylko przed możliwymi zarysowaniami z powodu noszenia telefonu w kieszeni czy w torebce, ale też podczas upadku może w jakiś sposób chronić urządzenie przed uszkodzeniem mechanicznym.

Aby chronić ekran warto założyć szkło hartowane, które nawet jeśli samo ulegnie uszkodzeniu to zapewni, że ekran nie zostanie uszkodzony. Można zastosować i szkło i etui, aby całkowicie chronić telefon przed uszkodzeniami. Niektóre etui mają też klapkę z przodu, która kryje ekran, ale mimo wszystko dobrym rozwiązaniem jest także naklejenie szkła.

Strefa Wiedzy
O Strefa Wiedzy 492 artykuły
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


11 + 14 =