Upięte czy rozpuszczone – na jaką fryzurę ślubną się zdecydować?

Każda Panna Młoda pragnie wspaniale się prezentować. W końcu ten wyjątkowy dzień powinien przypominać prawdziwą bajkę, w której ona gra jedną z głównych ról. Oprócz olśniewającej sukni i dodatków w postaci biżuterii i makijażu, ogromną rolę pełni fryzura. Przy jej pomocy można efektownie podkreślić charakter całej stylizacji a także uwydatnić atuty kobiecej urody. Na jakie uczesanie warto się zdecydować? 

Idealne dopasowanie fryzury

Największym dylematem jest zazwyczaj to, czy włosy upinać, czy pozostawić rozpuszczone. Wbrew pozorom nie istnieje uniwersalna odpowiedź na to pytanie. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji kobiety. Dobrze jednak jest mieć na uwadze kilka istotnych kwestii, które wiążą się z tymi dwoma rodzajami uczesania. Jeśli wiemy, że podczas tańca i szalonej zabawy spływające na ramiona włosy będą nam przeszkadzać i źle się układać, znacznie lepiej będzie po prostu je upiąć. Z kolei gdy zależy nam na tym, by optycznie wyszczuplić twarz, pomogą nam w tym rozpuszczone włosy.

Wiele możliwości

Profesjonalny fryzjer ślubny będzie w stanie fachowo nam doradzić i przedstawić kilka propozycji fryzur. Rozpuszczone włosy o lekkich falach zaprezentują się zwiewnie i romantycznie. Z kolei misternie wykonany kok będzie nawiązaniem do ponadczasowej elegancji i wpisze się w uniwersalną klasykę. Podejmując decyzję, weźmy pod uwagę to, w jakim uczesaniu czujemy się najlepiej. To przecież jest najważniejsze – aby czuć się i wyglądać wspaniale!

Strefa Wiedzy
O Strefa Wiedzy 492 artykuły
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


20 − osiem =