Pomysły na prezenty dla świeżo upieczonych rodziców i ich dziecka

Często nie mamy pojęcia, co kupić świeżo upieczonym rodzicom oraz niemowlakowi. Najlepszym prezentem zawsze okazuje się być nie to, co piękne i wartościowe, ale to, co praktyczne i na pewno się przyda. Na pierwsze odwiedziny u malucha najlepiej zaopatrzyć się więc w pampersy lub pieluszki zamiast drogocennych pamiątek czy kosztownych zabawek. Niemowlak w pierwszych dniach swojego życia nie potrzebuje wiele, a pomoc w zapewnieniu mu podstawowych potrzeb na pewno zostanie doceniona przez rodziców.

Co najlepiej kupić?

Oczywiście jest wiele innych opcji, ale na taką okazję jak narodziny dziecka prezent powinien być przede wszystkim praktyczny. Upominek powinien mieć na celu zadowolenie rodziców.

W pierwszych dniach dziecko potrzebuje opieki i spokoju dlatego dobrym pomysłem będzie zakup np. kocyka czy chusteczki do przytulania. Ubranka czy śliniaki to również dobry pomysł. Możemy wybrać nawet te większe i poczekać aż dziecko trochę podrośnie.

Inne pomysły

Jeżeli chodzi o inne praktyczne upominki można podarować także ręcznik, najlepiej taki z kapturem w ciekawym kolorze lub zawierający interesujący wzór. Prezenty takie jak zabawki przydadzą się dziecku w dalszych etapach życia, ale doskonałym upominkiem dla niemowlaka może być np. miś szumiś, czyli przytulanka, która pozwoli dziecku zasnąć.

Zamiast zabawek można podarować także różnego rodzaju gryzaki lub rozgrzewające zwierzątka. Liczy się gest, jednak przy zakupie prezentu dla świeżo upieczonych rodziców i ich dziecka zwracajmy uwagę przede wszystkim na praktyczny aspekt naszego upominku.

O Strefa Wiedzy 965 artykułów
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


dziewiętnaście − osiem =