Jakie są koszty wynajęcia samochodu osobowego?

Z roku na rok wzrasta liczba osób, które decydują się na wynajem samochodu osobowego. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza w trakcie urlopu wakacyjnego albo przebywania w obcym mieście, gdy nie mamy możliwości korzystania z własnego środka transportu. Wypożyczenie wybranego modelu pojazdu umożliwia szybkie oraz komfortowe przemieszczanie się po konkretnych lokalizacjach (w przeciwieństwie do komunikacji miejskiej). Jeśli interesuje nas wynajem samochodu Rzeszów jest jednym z miast, w których działa wiele firm oferujących taką usługę.  

Rozwiązanie niezwykle wygodne i ekonomiczne

Ostateczny koszt wynajmu samochodu osobowego jest uzależniony przede wszystkich od jego rodzaju, miejsca, a także terminu wypożyczenia. Pamiętajmy, że aby skorzystać z takiej usługi musimy mieć ukończone 21 lat i posiadać aktualne prawo jazdy, które uprawnia do kierowania autem na terytorium naszego kraju. Poza tym konieczne jest przedstawienie w wybranym punkcie dowodu osobistego i paszportu (przy podpisywaniu umowy). W cenie wynajmu zawarte jest zawsze ubezpieczenie AC, OC, NNW, CDW oraz od kradzieży, natomiast koszt paliwa pokrywa w całości dany klient. 

Jeśli chodzi o konkretne kwoty, to w firmach znajdujących się w mniejszych miastach za wypożyczenie średniej klasy auta na jeden dzień zapłacimy od 70 zł wzwyż, zaś w placówkach zlokalizowanych w stolicy i innych dużych aglomeracjach – 99 zł i więcej. Oczywiście będziemy musieli też dopłacić za ewentualne usługi dodatkowe, takie jak choćby fotelik dla dziecka, łańcuch na koła, nawigacja GPS, dostarczenie pojazdu w wyznaczone przez nas miejsce czy odebranie go z konkretnego punktu. Jeśli przekonałeś się do wynajmu auta hybrydowego to możesz się zgłosić do firmy działającej w tej branży: http://rent-er.pl/samochody-osobowe/, jednej z bardziej polecanych przez klientów.

Strefa Wiedzy
O Strefa Wiedzy 492 artykuły
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


dwa + 1 =