Ile kosztuje i jak działa odpromiennik na telefon

Obecnie niemal każdy z nas korzysta ze smartfona, czyli nowoczesnego telefonu komórkowego. Niestety emituje on niezwykle szkodliwe dla zdrowia promieniowanie elektromagnetyczne, które jest pochłaniane bezpośrednio przez płaty skroniowe mózgu. Negatywne objawy wynikające z użytkowania omawianego urządzenia to m.in. bóle głowy, pieczenie skóry, zwiększone ciśnienie krwi, problemy z nauką i koncentracją, nadmierne nagrzewanie się uszu, a także wzrost ryzyka wystąpienia w przyszłości nowotworu. Jeśli chcemy zniwelować niebezpieczne mikrofale, powinniśmy stosować specjalne odpromienniki na telefon.

Niewielkie i tanie urządzenie, od którego zależy nasze zdrowie

Odpromienniki w znacznym stopniu ograniczające szkodliwy wpływ promieniowania elektromagnetycznego emitowanego przez telefony komórkowe posiadają zazwyczaj bardzo małe rozmiary (od 1 cm długości do maksymalnie 1,5 cm grubości) i nie wymagają absolutnie żadnego strojenia. Co istotne, wiele dostępnych na rynku modeli działa nie tylko na elektrosmog, ale również na żyły wodne. Ich podstawowym zadaniem jest zniwelowanie nagrzewania się oraz pieczenia głowy czy uszu. Eliminują też bóle głowy, a w dalszej perspektywie czasu hamują powstawanie różnych groźnych chorób w organizmie. Dodajmy, że funkcjonują w zasadzie dożywotnio i nie potrzebują konserwacji, a na dodatek są w pełni mobilne – można je z powodzeniem przenosić do innych urządzeń, m.in. telewizorów, laptopów czy klawiatur. Oto jeden ze sklepów internetowych posiadających tego rodzaju produkty w zróżnicowanej formie: https://energy-aaron.shop.pl/. Jeśli chodzi o koszty, to za najprostsze konstrukcje zapłacimy zaledwie kilkanaście złotych, natomiast bardziej zaawansowane urządzenia to wydatek rzędu 100-300 zł.

Strefa Wiedzy
O Strefa Wiedzy 492 artykuły
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


19 − dwanaście =