Niedroga międzynarodowa wysyłka palet – czy to możliwe?

Wiele firm zastanawia się czy możliwe jest uzyskanie dobrych cen przewozu palet przez firmy kurierskie. Bardzo wiele zależy przede wszystkim od wybranej firmy oraz od ilości oferowanych zleceń. Bardzo często istnieje możliwość „dogadania się” z firmą kurierską oraz stworzenia przez nich indywidualnej, dopasowanej oferty do potrzeb określonej firmy i przedsiębiorstwa. Warto jest walczyć o takie szczególne względy, ponieważ w perspektywie dłuższej współpracy można z pewnością bardzo dużo zaoszczędzić, a przy tym móc liczyć na owocną współpracę – tani kurier dla firm to prawdziwa podstawa, jeśli przedsiębiorstwo często realizuje przesyłki na terenie kraju i poza nim.

Niedroga międzynarodowa wysyłka palet

Wysyłka palet za granicę Polski w dużej mierze zależy też bardzo często od kraju do którego przesyłka powinna trafić. Do krajów, które znajdują się na terenie UE ceny przesyłki kurierskiej są zazwyczaj sporo tańsze. Tak więc na przykład wysyłka palet do Czech będzie znacznie tańsza niż transport kurierem do bardziej oddalonego kraju. Nawiązując współpracę z firmą kurierską warto jest dokładnie prześledzić jej ofertę, a także porównać z innymi ofertami dostępnymi na rynku. Znajomość swoich oczekiwań oraz preferencji jest bardzo wskazana podczas omawiania indywidualnej umowy z firmą oraz ustalenia stawek. Warto jest dokonywać tego bez żadnych pośredników, co znacznie zmniejsza cenę wysyłki – w szczególności jeśli chodzi właśnie o gabaryty i palety. Pośrednicy za takie transporty naliczają bardzo dużą marżę.

Strefa Wiedzy
O Strefa Wiedzy 492 artykuły
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


trzynaście − 9 =