Regały paletowe – dlaczego tak bardzo ułatwiają magazynowanie?

Technologie
strefa-wiedzy
Regały paletowe – dlaczego tak bardzo ułatwiają magazynowanie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wykorzystywane są do celów magazynowych, głównie w magazynach i fabrykach. Wykonane są zazwyczaj ze stalowych rur, które są spawane ze sobą, tworząc ramę, która może utrzymać duże obciążenia.

System regałów – solidne wsparcie

System regałów paletowych składa się z dwóch podstawowych elementów – pionowych słupków i poziomych belek lub poprzeczek. Pionowe słupki https://hhl-regaly.pl/regaly-paletowei utrzymują ciężar przechowywanych towarów, podczas gdy poziome belki zapewniają im wsparcie.

W niektórych przypadkach, w zależności od wielkości magazynu lub fabryk, pomiędzy każdym pionowym słupkiem może znajdować się więcej niż jedna belka pozioma.

Dlaczego warto w nie zainwestować?

Istnieje wiele korzyści z używania regałów paletowych w Twojej firmie:

  • Są one opłacalne; wymagają niewielkiej konserwacji; są łatwe w montażu i demontażu; pozwalają na przechowywanie ciężkich przedmiotów bez uszkadzania podłóg lub ścian; i można je łatwo przekonfigurować w razie potrzeby (na przykład, gdy zabraknie miejsca).
  • Ułatwiają firmom śledzenie poziomu zapasów; ponieważ mogą one zobaczyć, jakie przedmioty są przechowywane na każdym regale i ile ich zostało w magazynie w danym momencie. To pomaga firmom wiedzieć, kiedy przedmiot wymaga ponownego zamówienia lub uzupełnienia zapasów, zanim całkowicie się skończą!
  • Są mocne, solidne i niezawodne. Regały paletowe mogą być zbudowane w dowolnym rozmiarze lub kształcie i wytrzymują do 500 kg na półkę. Oznacza to, że na regałach paletowych można bezpiecznie i pewnie przechowywać ciężkie towary, takie jak palety lub kartony.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Wino domowej roboty
Wino domowej roboty
Wino to trunek, który ma wielu swoich fanów. Mówi się, że lampka czerwonego wina wypita codziennie, pozytywnie wpływa na zdrowie. […]