Na podstawie jakich cech dobrać odpowiednie kolczyki dla siebie?

Lajfstajl
strefa-wiedzy
Na podstawie jakich cech dobrać odpowiednie kolczyki dla siebie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Panie, które na co dzień uzupełniają swoje stylizacje o elementy biżuteryjne, doskonale wiedzą, że ich właściwy dobór zależy od co najmniej kilku ważnych czynników. Wśród nich jednymi z wiodących są oczywiście indywidualne preferencje oraz zamiłowanie do danego koloru czy kształtu, ale nie tylko. Na co warto zwrócić uwagę podczas szukania biżuterii idealnej i jakie kolczyki będą odpowiednie na daną okazję?

Kwadraty, koła, a może jeszcze coś innego?

Co do zasady przyjmuje się, że kolczyki należy nosić w kontraście do swojego kształtu twarzy, czyli kolczyki okrągłe w kształcie koła, jak np. z podanej witryny https://missebo.pl/pol_m_KOLCZYKI_Kolczyki-kola-271.html, warto dopasować do twarzy kwadratowej lub prostokątnej, natomiast geometryczne kwadraty do owalnej. Wiele kobiet odchodzi jednak od tych reguł, głównie z uwagi na fakt, iż kolczyki koła świetnie komponują się z większością stylizacji i można je swobodnie nosić w dosłownie każdym rozmiarze. Minimalistyczne, o niewielkiej średnicy, wspaniale wpasowują się zwłaszcza w komplety biznesowe i oficjalne. Ponadto podczas dobierania odpowiednich kolczyków warto wziąć pod uwagę także tworzywo lub metal, z którego zostały wykonane, jak również ewentualne zapięcie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Firmowe imprezy integracyjne – pomysły
Firmowe imprezy integracyjne – pomysły
Atmosfera w firmie ma duże znaczenie dla efektywności działań pracowników. Z tego powodu wielu przedsiębiorców organizuje regularne imprezy integracyjne. Takie […]