Jakie są rodzaje podpasek i czym kierować się przy ich wyborze?

Zdrowie i medycyna
strefa-wiedzy
Jakie są rodzaje podpasek i czym kierować się przy ich wyborze?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podpaski to jedne z najczęściej kupowanych produktów higienicznych, z których od lat korzystają kobiety na całym świecie. Dobrze dobrane gwarantują ochronę przed przemakaniem i plamieniem odzieży, co jest szczególnie ważne podczas obfitych miesiączek. Jak zatem dobrać odpowiednie podpaski do swoich potrzeb?

Różne rodzaje podpasek na zdecydowanie różne potrzeby

Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo rozmaitych rodzajów podpasek, dzięki czemu każda kobieta może dobrać odpowiedni model dla siebie. Podzielić je można przede wszystkim z uwagi na chłonność – mieszczącą się w skali od jednej kropelki (dla najmniej obfitych miesiączek lub na pierwsze bądź ostatnie dni), aż po pięć kropelek (dedykowanych kobietom o intensywnych miesiączkach lub na noc). Podpaski, np. https://gentleday.pl/produkty/podpaski, dzielą się także na te przeznaczone na dzień, oraz na noc, jak również pod względem zastosowanych materiałów. Ponieważ niektóre z nich mogą podrażniać delikatne okolice intymne, wiele kobiet wybiera te skomponowane z naturalnej, organicznej bawełny.

Kobiety mogą również wybierać między podpaskami klasycznymi o prostym kształcie oraz podpaskami z dodatkowymi skrzydełkami, np. https://gentleday.pl. Warto pamiętać, że skrzydełka dedykowane są nie tylko modelom przeznaczonym na noc, które z natury są nieco większe i bardziej chłonne, ale również tym na co dzień. Dzięki takiemu zabezpieczeniu kobieta zyskuje gwarancję, że produkt nie przesunie się i nie spowoduje zaplamienia odzieży nawet w czasie najbardziej aktywnego dnia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kosmetyki do codziennej pielęgnacji skóry twarzy
Kosmetyki do codziennej pielęgnacji skóry twarzy
Kosmetyki do codziennego dbania o urodę muszą być dopasowane do naszej cery. Zwłaszcza, jeśli borykamy się z konkretnym problemem, chcemy, […]