Jak chronić wyświetlacz w iPhonie?

Ekrany dotykowe to bardzo delikatna i czuła część. Dlatego trzeba o nią zadbać ze szczególną starannością i zatroszczyć, by nie doszło np. do pęknięcia powierzchni. Niestety często bagatelizuje się problem związany z zabezpieczeniem swojego urządzenia, a przecież istnieją wcale niedrogie metody, które pomogą uchronić przed niechcianymi sytuacjami.

Czym najlepiej zabezpieczyć ekran?

Często stosuje się folie ochronne, bądź szkło hartowane. Pierwsza opcja zapewni nam ochronę przed drobnymi zadrapaniami, które mogą pochodzić od monet, czy kluczy. Często zdarza się, że wkładamy telefon do kieszeni, albo torby, w której znajdują się inne przedmioty mogące uszkodzić ekran. Z czasem takie rysy mogą być kłopotliwe, a na pewno nieestetyczne. W przypadku szkła hartowanego na pewno można się spodziewać ochrony przed praktycznie wszystkimi uszkodzeniami. Jest to na pewno droższy wybór, niż w przypadku folii, ale równocześnie bezpieczniejszy. Nie raz zdarza nam się upuścić telefon i w przypadku, gdy mamy szybkę zabezpieczającą, to ona popęka, a ekran będzie cały.

Co jednak w przypadku, gdy już uszkodzimy ekran? Z pomocą przychodzą nam wyświetlacze ciekłokrystaliczne (lcd). Jednak czy na wyświetlaczu lcd wszystko będzie działać i wyświetlać się tak samo jak na poprzednim?

Gdzie szukać akcesoriów do iPhone’a?

Znajdziemy naprawdę wiele ofert, ale najlepiej wybrać się do sklepów specjalistycznych, które zajmują różnymi zabezpieczeniami i akcesoriami do telefonów. Wiele opcji można znaleźć np. na https://gsmok.pl/. Warto rozejrzeć się za różnymi akcesoriami i porównać je ze sobą, by później dobrać najlepsze, dopasowane do swojego modelu.

O Strefa Wiedzy 975 artykułów
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


trzy × trzy =