W jaki sposób dobierać ubrania do typu sylwetki?

Lajfstajl
strefa-wiedzy
W jaki sposób dobierać ubrania do typu sylwetki?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stworzenie świetnej stylizacji wymaga świadomości własnego ciała. Dobrze jest obiektywnie spojrzeć na swoją figurę, dostrzec jej pozytywne strony oraz mankamenty, które chcielibyśmy ukryć. Kierując się ogólnymi zasadami doboru krojów do sylwetki, będziemy mogli w kilka minut ubrać się doskonale. Ułatwi nam to także robienie zakupów odzieżowych.

Zakupowe ABC

Zanim wybierzemy się do sklepu, dokładnie zmierzymy swoje ciało. W ten sposób ocenimy proporcje oraz bez problemu nazwiemy kształt figury. Najpopularniejsze w naszym kraju są sylwetki w typie gruszki, jabłka, jak również klepsydry. Panie o klasycznych kształtach, równych proporcjach i wąskiej talii muszą podkreślać swoje atuty. Ładnie będą tu wyglądać sukienki ołówkowe z dekoltem. Kobiety z wydatnym brzuszkiem, mogące pochwalić się szczupłymi nogami ładnie zaprezentują się w fasonie pudełkowym kamuflującym oponkę i eksponującym zgrabne łydki, natomiast przedstawicielki płci pięknej z szerokimi biodrami świetnie będą wyglądać w spódnicach o linii A i spodniach palazzo zakrywających obfite uda. Nie bójmy się także sięgać po odzież plus size, ponieważ najgorsze co możemy zrobić, to wciskanie się w zbyt małe ubrania z popularnych sieciówek, których rozmiarówki są bardzo ograniczone. Dobra jakościowo, kolorowa garderoba o odpowiednich wymiarach wydobędzie nasze piękno oraz pewność siebie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Klimatyzacja – czy może szkodzić zdrowiu?
Klimatyzacja – czy może szkodzić zdrowiu?
Klimatyzacja jest powszechnie wykorzystywana zarówno w biurach, obiektach użyteczności publicznej, prywatnych domach oraz samochodach. Umożliwia uzyskanie optymalnej temperatury zapewniającej komfort […]