Na czym polega serwis i wymiana części w wózkach widłowych

Technologie
strefa-wiedzy
Na czym polega serwis i wymiana części w wózkach widłowych
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wózki widłowe są jednymi z najczęściej wykorzystywanych sprzętów w fabrykach, magazynach, czy też supermarketach. Dlatego, że umożliwiają załadowanie towarów oraz rozładowanie ich. Zdarza się, że wózki widłowe ulegają uszkodzeniu. Kiedy konieczny jest serwis ich, a kiedy wymiana części. Czym różni się serwis i wymiana części? Podpowiadamy o tym poniżej.

Czym zajmuje się serwis wózków widłowych?

Serwis wózków widłowych świadczy usługi w zakresie wymiany podzespołów oraz zajmuje się gruntowną naprawą silnika, masztów oraz całej maszyny. Serwis wykonuje przeglądy maszyny, dzięki temu urządzenie działa bezawaryjnie. Dokonuje oceny stanu technicznego urządzenia.

Kiedy warto wymienić części do wózków widłowych?

Wymiany części wózków widłowych należy wykonać w momencie, gdy ulegną zużyciu. Należą do nich:

-Filtry hydrauliczne,

-Filtry oleju,

-Filtry powietrza,

-Smary,

-Oleje silnikowe,

-Opony,

-Gąsienice,

-Pasy bezpieczeństwa,

-Łożyska,

-Rolki,

-Siłowników pomp,

-Alternatorów,

-Gniazd,

-Złączy.

Zarówno serwis, jak i wymiana części do wózków widłowych odbywają się renomowanym zakładzie. Niektóre usługi są świadczone mobilnie „ na wezwanie”. Po otrzymaniu zgłoszeniu od klienta, serwis natychmiast przyjeżdża do miejsca, w którym pojazd uległ awarii. Na miejscu przeszkoleni technicy zajmują się profesjonalną naprawą urządzenia. Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług doświadczonego serwisu wózków widłowych, koniecznie sprawdź ofertę: http://omv.com.pl/serwis.php. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Projektowanie ogrodu – zlecić czy zrobić samemu?
Projektowanie ogrodu – zlecić czy zrobić samemu?
Piękny ogród okalający dom to prawdziwy powód do domu, jak również świetne miejsce do relaksu w gronie rodziny i znajomych. […]