Modne kolory mebli w sezonie 2020

Dom i wnętrze
strefa-wiedzy
Modne kolory mebli w sezonie 2020
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli chcemy, aby nasz salon był modny i nowoczesny, musimy zwrócić uwagę również na trendy dotyczące koloru stolarki meblowej. Od kilku sezonów na szczyt listy wskakują meble o prostych, minimalistycznych formach, jednak ich barwa jest nie mniej ważna, a rodzajów drewna i oklein do wyboru mamy mnóstwo. Hitem nadchodzących sezonów jest łączenie różnych powierzchni. Styl ten możemy zobaczyć np. w przypadku kolekcji producenta BRW Kaspian.

Producent oferuje nam m.in. komody i szafy, których fronty są w okleinie typu dąb sonoma, a korpusy to wysoki połysk polakierowany na biało. Ta gra dwóch różnych faktur nada poszczególnym elementom lekkości i odczaruje nieco monochromatyczne wnętrza lansowane w poprzednich latach. Równie modna jest stolarka meblowa w naturalnych barwach. Sprawdzi się tu klasyczny dąb, orzech lub brzoza. Drewno ociepla wnętrze i sprawia, że staje się ono przytulne, nie ujmując tym samym nowoczesności. 

Zawsze modna klasyka

Chcąc zainwestować w meble drewniane, które posłużą nam przez długi czas, nie trzymajmy się sztywno trendów. W takim przypadku najlepiej postawić na proste, klasyczne formy i zawsze modne kolory. Eleganckie, efektowne i ponadczasowe modele można znaleźć na https://umebluje.pl/meble/klose/sklep-online/17. Decydując się na tego typu rozwiązanie, będziemy mieć pewność, że wybrany przez nas kolor wyposażenia nie wyjdzie z mody w kolejnym sezonie i świetnie zagra ze zmieniającymi się trendami przez wiele lat. Nowoczesny charakter wnętrza podkreślmy natomiast ciekawym stolikiem kawowym, lampą lub krzesłami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
W jakich okolicznościach i sytuacjach należy nosić maseczki ochronne?
W jakich okolicznościach i sytuacjach należy nosić maseczki ochronne?
Utrzymanie odpowiedniej higieny stanowi bardzo ważny element życia. Zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Bardzo często zapewnienie właściwych warunków wymaga podjęcia […]