Modne firany

Co nowego w świecie firan? Od czasu do czasu warto poszukać odpowiedzi na to pytanie. Być może w najnowszych trendach wystroju wnętrz znajdzie się coś interesującego i nadającego się do wykorzystania we własnym domu. Śledzenie nowości jest z pewnością inspirującym zajęciem.

Klasyczny wystrój okna prezentuje się stosownie niezależnie od sposobu urządzenia wnętrza. Jednak chcąc podążać za najnowszymi trendami, warto zwrócić uwagę na panele firanowe i rolety rzymskie. Te rozwiązania są nie tylko bardzo modne, ale i praktyczne. Nie gniota się i nie zmieniają kształtu mimo wielokrotnego zasuwania i rozsuwania.

Widoczna jest tendencja do łączenia różnych tkanin, na przykład prześwitujących z nieprzezroczystymi. Jeśli chodzi o kolory, niezmiennie na czasie jest biel. Oprócz niej najsilniejszą pozycję mają pastelowe barwy. Firany w kolorze błękitu, jasnego różu czy turkusu to prawdziwy hit.

Strefa Wiedzy
O Strefa Wiedzy 492 artykuły
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


pięć × 2 =