Jak za pomocą dodatków podkreślić porę roku?

Dom i wnętrze
strefa-wiedzy
Jak za pomocą dodatków podkreślić porę roku?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda pora roku ma swoje znaki szczególna. Wiosna kwitnie i sprawia, że przyroda budzi się do życia. Latem jest ciepło, dni są długie, owoce dojrzewają w słońcu i większość z nas z niecierpliwością czeka na urlop. Złota polska jesień zachwyca pięknymi kolorami. A zimą możemy podziwiać piękny, śnieżny krajobraz. Warto podążać za zmieniającymi się porami roku i uwzględniać je w swoim domu lub mieszkaniu. Dzięki temu nasz wystrój na pewno nam się nie znudzi, a dodatkowo będziemy mieli motywację, do znajdywania nowych, ciekawych rozwiązań.

Baw się dodatkami i nie bój się zmian!

Czasami wystarczą dosłownie kosmetyczne zmiany, aby nasze wnętrze zaczęło się zgrywać z aktualną porą roku. Dobrym rozwiązaniem są np. firany gotowe do kuchni. W zależności od wybranego wzoru, bardzo łatwo podkreślić, że w danym momencie mamy np. zimę albo wiosnę. Oprócz firanek, warto postawić również na poszewki i pościel, których nadruk także może nawiązywać do aktualnej pory roku. W ten sposób możemy zmieniać wystrój np. w salonie i sypialni.

Bazując na firankach do sypialni gotowych, można wybrać motyw przewodni na daną porę roku. Przykładowo, jeżeli kupimy firanki w śnieżynki, warto znaleźć np. podkładki filcowe pod kubki, które będą właśnie w takim kształcie. Dobrze sprawdzą się również świeczki, mydełka, ręczniki, ramki. Warto również poszukać typowych akcesoriów ozdobnych, np. świeczników lub figurek, które bardzo łatwo wymieniać. Kilka elementów w każdym pomieszczeniu i możemy być pewni, że nasze mieszkanie nabierze zupełnie innego charakteru.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czego używać do promocji firmy?
Czego używać do promocji firmy?
Promocja firmy w terenie to wyjątkowa okazja do zaprezentowania swoich możliwości. By przyciągnąć klientów na nasze stanowisko, musimy zwrócić ich […]