Jakie wyposażenie będzie potrzebne do odbycia survivalu?

Czas wolny
strefa-wiedzy
Jakie wyposażenie będzie potrzebne do odbycia survivalu?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kilka lat temu pojawiła się moda na mocne przeżycia. Coraz więcej ludzi znudzonych swoim zabieganym, codziennym życiem, chce sprawdzić się w trudnych warunkach. Niektórzy wybierają sporty ekstremalne, jak np. skok ze spadochronem, inni natomiast postanawiają skonfrontować swoje siły z naturą. Jeśli należymy do tej drugiej grupy, najlepiej wybrać się na wypad survivalowy organizowany przez profesjonalistów w tej dziedzinie.

Rzeczy, bez których nie powinniśmy ruszać się z domu

Skoro mamy się sprawdzić w kontakcie z naturą nie będzie potrzebny nam namiot, ani śpiwór. Bagaż powinien zawierać jedynie kilka najpotrzebniejszych pozycji. Na pewno niezbędny będzie nóż wielofunkcyjny, menażka, toporek, sperka oraz dobra wodoodporna latarka. Do tego warto zabrać materiały opatrunkowe w razie zranienia się i sporych rozmiarów bidon. Gdy okaże się, że taka forma wypoczynku daje nam mnóstwo satysfakcji, możemy także spróbować zabawy z tzw. wykrywką, którą kupimy na stronie cel-pal.pl. Taki wykrywacz metali to gadżet gwarantujący sporo radości. Mając taki sprzęt, możemy połączyć survivalowe wyjazdy z poszukiwaniem ciekawych skarbów pozostawionych przez ludzi, których dawno już nie ma wśród nas. Pamiętajmy jednak, by zapoznać się z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi znalezisk.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Na te elementy zwracaj uwagę przy zakupie łóżka dla dziecka
Na te elementy zwracaj uwagę przy zakupie łóżka dla dziecka
Szeroki asortyment mebli, wyposażenia dodatkowego i artykułów dekoracyjnych sprawia, że każde pomieszczenie można zaprojektować w atrakcyjny sposób. Co ważne – […]