Jaką biżuterię założyć na ślub?

Ślub to niezaprzeczalnie jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Z tego powodu tak niezwykle istotne jest to, aby wyglądać wówczas perfekcyjnie pod każdym względem. Liczy się każdy dodatek. Nie od dziś wiadomo, że dobrze dobrana biżuteria może uratować lub kompletnie zniszczyć całą stylizację. Z tego powodu warto już kilka miesięcy przed weselem zastanowić się, co chcemy na siebie założyć, a następnie zrobić zamówienie danego produktu. Ostatnio bardzo dużym powodzeniem cieszy się biżuteria z kryształami Swarovski. Można ją zobaczyć niemalże na każdym weselu, co zresztą nie powinno dziwić nikogo, kto choć raz widział ją na własne oczy. Warto podkreślić, że nie jest to jednak jedyny słuszny wybór. Czym jeszcze warto się zainteresować?

Zasady dobierania biżuterii ślubnej

Biżuteria panny młodej zazwyczaj ogranicza się do kolczyków, naszyjnika oraz bransoletki. Świetne przykłady takich produktów można znaleźć na stronie https://www.shineline.pl/pl/c/Bizuteria-Slubna/32. Zazwyczaj przyszłe mężatki nie zakładają niczego na palce, ponieważ znajduje się tam pierścionek zaręczynowy, a po udanym ślubie również obrączka. Podczas doboru biżuterii bardzo ważne jest to, aby współgrała ona z naszą urodą. Żółte lub różowe złoto świetnie sprawdzi się u kobiet, które posiadają bladą cerę oraz jasne włosy o ciepłych refleksach. Świetnie podkreśla ono niebieskie i zielone oczy. Natomiast osoby mogące się pochwalić ciemniejszą karnacją oraz tęczówkami, powinny zainwestować w delikatne ozdoby ze srebra.

O Strefa Wiedzy 975 artykułów
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


dwanaście − trzy =