Jak stworzyć stronę www?

W dzisiejszych czasach żadna firma nie może obejść się bez strony internetowej. Jest to najważniejszy kanał komunikacji z klientem i niezawodny sposób na dotarcie do niego z naszą aktualną ofertą. Jak stworzyć doskonałą stronę www?

Zanim założymy stronę naszej firmy, powinniśmy dobrze zastanowić się nad jej adresem i wybraniem odpowiedniej domeny. Pierwsza część adresu powinna być prosta i łatwa do zapamiętania. Najlepiej, żeby zawierała w sobie nazwę naszego przedsiębiorstwa. Może także nawiązywać do branży, w której działamy. Zanim zdecydujemy się na końcówkę domeny, zastanówmy się, w jakim zasięgu chcemy promować nasze usługi. Można zdecydować się na domenę narodową – pl. Do wyboru jest także domena com, org, lub eu. Są to najbardziej znane rozszerzenia domen, które kojarzą się prestiżowo. Jeżeli mamy więcej fantazji i nie boimy się innowacji, mamy możliwość zarejestrowania domeny pod rozszerzeniem – cc. Jest to dostępna powszechnie domena narodowa Wysp Kokosowych. W celu założenia strony skontaktujmy się z profesjonalną firmą, taką jak https://rapiddc.pl/

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Na naszej stronie internetowej będziemy przechowywali sporą część danych — loginy, hasła, numery kart płatniczych i inne. Jeżeli chcemy mieć pewność, że będą one bezpieczne i nie wpadną w niepowołane ręce, powinniśmy zadbać o certyfikaty ssl. Ich obecność na naszej stronie nie tylko zapewni bezpieczeństwo danych, ale także da sygnał odwiedzającym, że nasza firma jest stabilna i godna zaufania.

 

Strefa Wiedzy
O Strefa Wiedzy 492 artykuły
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


2 × 1 =