Jak dostać pożyczkę dla nowej firmy?

Biznes i reklama
strefa-wiedzy
Jak dostać pożyczkę dla nowej firmy?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Założenie nowej firmy to bardzo duże wyzwanie, także pod względem finansowym. W przypadku takiej działalności potrzebne są konkretne środki na inwestycje. Nawet jeśli decydujemy się na branżę, która nie wymaga znacznych nakładów, będziemy potrzebować dodatkowej gotówki, np. na reklamę.

Istnieje kilka sposobów na pozyskanie niezbędnego kapitału. Wielu przedsiębiorców stara się o kredyt w banku, jednak te instytucje finansowe mają bardzo duże wymagania. Często odnoszą się z nieufnością do nowych firm, które nie mają jeszcze ugruntowanej pozycji na rynku. Nie każdy przedsiębiorca ma również dobrą historię kredytową. Wystarczą niewielkie opóźnienia w spłacie zaciągniętego niegdyś kredytu, żeby dorobić się negatywnych wpisów w BIK-u. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad skorzystaniem z oferty jaką są pożyczki dla nowych firm bez BIK. Dzięki temu możliwe jest zdobycie dodatkowych środków finansowych bez konieczności spełniania rygorystycznych wymagań stawianym przez banki. Pożyczka jest dostępna na dowolny cel, nie trzeba rozliczać się z jej wykorzystania, co daje bardzo dużą swobodę w przeprowadzaniu różnych inwestycji.

Nie da się ukryć, że pożyczki pozabankowe są dużo bardziej elastyczne i dostępne niż oferty banków. Firmy pożyczkowe ostro konkurują ze sobą o pozyskanie nowych klientów, więc starają się przygotować korzystne propozycje, w tym również pożyczki przeznaczone specjalnie dla początkujących przedsiębiorców. Warto rozważyć wykorzystanie takiego rozwiązania w celu sfinansowania pierwszych inwestycji.

Jest wiele banków oferujących tego typu pożyczki, przykładową ofertę możesz zobaczyć na stronie : http://megiar.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
W jaki sposób mierzyć czas pracy swoich pracowników?
W jaki sposób mierzyć czas pracy swoich pracowników?
Rejestracja i ewidencja czasu pracy to jeden z podstawowych obowiązków, nałożonych na pracodawcę przez przepisy prawa pracy. Może być ona […]