Czym zdobić paznokcie?

Lajfstajl
strefa-wiedzy
Czym zdobić paznokcie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Współcześnie bardzo wiele kobiet korzysta z usług profesjonalnych manicurzystek, ponieważ paznokcie są istotnym elementem wizerunku. Niezwykle ciekawym sposobem na ich odświeżenie jest ozdobienie wybraną dekoracją. Warto w szczególności zdecydować się na kolekcję Glitter, obejmującą wiele różnokolorowych lakierów hybrydowych z dodatkiem intrygujących drobinek brokatu. Taki zestaw pozwoli nam uzyskać niepowtarzalne kompozycje, które z pewnością zachwycą otoczenie. 

Rozwiązania tradycyjne i innowacyjne

Podstawowym sposobem na ozdobienie paznokci jest pokrycie ich brokatowym lakierem hybrydowym. W ten sposób bez trudu osiągniemy m.in. efekt neonowy, ombre, kolorowy, lustra, syrenki, kameleona czy złotej rybki. Polecana jest też aplikacja specjalnych pyłków, które należy nakładać bezpośrednio po pomalowaniu paznokci wybranym kolorem i utwardzeniu go za pomocą lampy (dopiero na końcu stosuje się tzw. top).

Kolejną interesującą metodą jest ręczne dekorowanie, polegające na nanoszeniu wzorów cienkim pędzelkiem oraz drewnianym patyczkiem. W tym przypadku konieczne jest jednak najpierw naszkicowanie danego wzorku na kartce papieru, tak aby ograniczyć ryzyko pomyłki w trakcie wykonywania zabiegu. Inspiracji warto szukać na licznych portalach i stronach internetowych. Paznokcie można też z powodzeniem ozdobić:

spider gelem – posiadającym dosyć gumową i gęstą konsystencję 

– błyszczącymi i eleganckimi cyrkoniami 

– bardzo drobnymi kryształkami 

– złotymi albo srebrnymi kuleczkami

– różnokolorowymi kokardkami 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Do czego służy pasek klinowy?
Do czego służy pasek klinowy?
Pasek klinowy to element, który napędza alternator. Obecnie w większości modeli samochodów odpowiada on także za pracę innych podzespołów: sprężarki […]