Wszystko, co musisz wiedzieć o noszeniu halki

Halka to, wydawałoby się, w obecnych czasach przeżytek. Niektórzy z politowaniem patrzą na babcine garderoby, w których ten element bielizny się znajduje. Okazuje się jednak, że halki wciąż potrafią być przydatne i w żadnym przypadku nie powinny odchodzić do lamusa.

Kiedy i po co nosić halkę?

Noszona pod sukienką, czy spódnicą, umożliwia odgraniczenie nieraz nie najprzyjemniejszego materiału, od naszej skóry. Poza tym pomaga przytrzymać go w jednym miejscu, przez co nasza kreacja mniej się marszczy i dłużej pozostaje atrakcyjna. Spełnia też rolę zasłony dla bielizny – majtek i biustonosza, przez co nie prześwitują one. Rola halki nieco się jednak zmieniła i teraz poza tym, że stanowią element bielizny, mogą być pełnoprawnym, widocznym elementem ubioru. Takie użycie wymaga nieco finezji, a czasem też odwagi, ale na przykład pod wiosenną kurtką, górna część halki może świetnie partnerować wyjątkowej kompozycji. Więcej o wyborze halki w obecnym sezonie możemy przeczytać na stronie https://miandmolly.pl/blogs/blog/jaka-halke-wybrac.

Halki modelujące

Na rynku dostępne są także halki modelujące (korygujące), dzięki którym możemy nieco zmienić wygląd naszej sylwetki pod ubraniami. Oczywiście w tym przypadku może być nam nieco niewygodnie, bo są to modele obcisłe. Pomagają jednak ukryć drobne mankamenty, nieco spłaszczyć brzuch, podnieść pośladki, czy lepiej wyeksponować talię. Jeśli bardzo chcemy prezentować się wyjątkowo podczas jakiejś okazji, halki modelujące pozwalają ten efekt osiągnąć.

Strefa Wiedzy
O Strefa Wiedzy 492 artykuły
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


osiem − 1 =