Najciekawsze akcesoria do iPhone

Nie każdy wie, że firma Apple oferuje szeroki wachlarz gadżetów, które zainteresują każdego posiadacza iPhone’a. Dodatki zostały stworzone z myślą o ludziach, którzy żyją pełnią życia, a rozładowana bateria nie może pozbawić ich dostępu do informacji. Oferta urządzeń pomocniczych jest bardzo zróżnicowana. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Poniżej wymieniono 5 najlepszych akcesoriów, które ułatwią życie użytkownikom urządzeń Apple.

Jakie gadżety kupować? – TOP5

Akcesoria Apple iPhone, które są najczęściej nabywane przez właścicieli tych urządzeń to: Lifeproof Nuud, czyli wodoszczelna obudowa, dzięki której bez problemu można korzystać z telefonu na basenie, czy kabel Lightning służący do podłączania urządzeń z systemem iOS6 do tych, które posiadają system iOS13. Na pierwsze miejsce zasługuje jednak Mophie Jucie Pack, obok którego równie popularny jest Olloclip, czyli zestaw obiektywów. Piąte miejsce zajęła stacja dokująca Lightning. Umożliwia ona używanie iPhone’a podczas ładowania.

Strefa Wiedzy
O Strefa Wiedzy 492 artykuły
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


jeden × pięć =