Na jakie rodzaje można rozróżnić garnitury męskie?

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że wyróżnia się kilka rodzajów garniturów dla mężczyzn. Można je dzielić ze względu na fason, liczbę elementów lub marynarki. Podpowiadamy, na jakie rodzaje można rozróżnić męskie garnitury.

Mnogość stylów i rodzajów

Jeśli chodzi o podział ze względu na fason, wyróżnia się garnitury slim fit dopasowane do sylwetki jej użytkownika regular fit, których nogawki są luźniejsze. To drugie rozwiązanie poleca się mężczyznom z pewnymi niedoskonałościami w sylwetce, które można ukryć za pomocą takiego modelu garnituru. Podział na liczbę elementów jest jeszcze prostszy. Garnitur dwuczęściowy składa się z marynarki oraz spodni i sprawdzi się przy większości bardziej lub mniej oficjalnych okazji. Model trzyczęściowy zawiera też kamizelkę, która dodaje noszącej go osobie jeszcze więcej elegancji. W przypadku podziału na marynarki istnieją modele jednorzędowe i dwurzędowe. Te pierwsze oznacza, że marynarka jest zapinana na kilka guzików w jednym rzędzie. Jak sama nazwa wskazuje garnitur dwurzędowy zawiera dodatkowy rząd i może zostać wykorzystany przy bardziej uroczystych wydarzeniach. Różnego rodzaju wysokiej jakości garnitury można znaleźć na witrynie https://krawiecwisniewski.pl/.

O Strefa Wiedzy 965 artykułów
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


4 + 4 =