Kubek termiczny do pracy – pomysł na praktyczny prezent urodzinowy

Lajfstajl
strefa-wiedzy
Kubek termiczny do pracy – pomysł na praktyczny prezent urodzinowy
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Znalezienie idealnego prezentu urodzinowego dla najbliższych przyjaciół lub dla współpracownika to wcale nie takie łatwe zadanie. Podczas poszukiwań warto skupić się nie tylko na zainteresowaniach solenizanta, ale też na praktycznym zastosowaniu upominku. Ciekawym kompromisem mogą być tutaj różnego rodzaju gadżety i nowinki technologiczne przydatne w codziennym życiu, jak również kubki oraz kubki termiczne.

Personalizacja prezentu kluczem do serca każdego solenizanta

Nic tak nie budzi rano do pracy jak dobry budzik i poranna kawa. Nie zawsze jednak mamy okazję wypić ją jeszcze przed wyjściem z domu. W takich przypadkach pozostaje nam albo zakupienie jej po drodze do pracy, co bywa czasem utrudnione, albo zabranie swojego ulubionego napoju ze sobą. Jeśli wiemy, że również nasz kolega lub koleżanka z pracy zmaga się z podobnym problemem, to pomysł na prezent urodzinowy nie powinien stanowić dla nas wyzwania. Idealnym będzie tutaj kubek termiczny, który może utrzymywać ciepło napoju przez kilka do nawet kilkunastu godzin.

Sprezentowanie zabieganemu współpracownikowi spersonalizowanego kubka z napisem z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę. W zależności od wytycznych firmy zajmującej się nakładaniem nadruku na produkty, napisem tym może być imię, nazwisko, przezwisko albo charakterystyczny symbol, który bezpośrednio kojarzy się nam z tą osobą. Urodzinowy upominek w takiej formie z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego za każdym razem, kiedy z niego skorzysta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Nowoczesne oświetlenie sufitowe
Nowoczesne oświetlenie sufitowe
Inwestycja w nowoczesne oświetlenie sufitowe to bardzo dobry wybór dla wszystkich osób, które chcą ożywić wnętrze własnego mieszkania. Oczywiście dokonać […]