Modna kolorystyka weselnych dodatków

Obecne trendy w modzie weselnej pozwalają na odrobinę szaleństwa. Biel i ecru stanowią teraz jedynie tło dla kolorowych kompozycji kwiatowych, barwnych elementów dekoracyjnych, jak również oryginalnych złotych sztućców. W dodatkach dominuje butelkowa zieleń, miedź, granaty, szarości, błękity i wszelkie odcienie fioletu. Już na etapie zawiadamiania gości weselnych, możemy wybrać element, który będzie współgrał z aranżacją naszych marzeń. Zaproszenia ślubne z koronką w odcieniu wina lub lawendy zrobią ogromne wrażenie na najbliższych i dadzą przedsmak efektu końcowego. Profesjonalne sklepy z ozdobami na ten wielki dzień oferują nam wszystko, co tylko sobie wyśnimy. 

Propozycje aranżacji

Chcąc wczesną jesienią otrzymać romantyczną atmosferę spokojnej wsi, postawmy na wrzosy. W tym przypadku lepiej unikać czystej bieli, delikatny kolor kwiatów świetnie zagra z odcieniami kości słoniowej. Małe, pachnące bukieciki uzupełnijmy dużą ilością świec. Dobrze, by winietki na stół również wpisywały się w dany styl, dlatego wybierzmy odrobinę niedbałą wersję z papieru czerpanego. Całość stworzy ciepły i przytulny klimat. Jeśli jesteśmy amatorami elegancji, a wesele z naszych marzeń powinno przypominać hollywoodzką galę z pierwszej połowy XX wieku, doskonale zagrają odcienie granatu lub butelkowej zieleni okraszone złotymi dodatkami. Wysokie kielichy wypełnione kwiatami postawmy na stołach przybranych wyrazistymi, gładkimi obrusami, a klasyczną, białą zastawę stołową uzupełnijmy niebanalnymi sztućcami w barwach złota. Taki wystrój bez wątpienia zrobi na naszych gościach ogromne wrażenie.

Strefa Wiedzy
O Strefa Wiedzy 492 artykuły
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


15 − 14 =