Jakimi zabawkami będzie się chętnie bawiło 2-letnie dziecko?

Lajfstajl
strefa-wiedzy
Jakimi zabawkami będzie się chętnie bawiło 2-letnie dziecko?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dziecko w wieku dwóch lat to trudny odbiorca akcesoriów zabawkowych. Z jednej strony taki maluch jest ciekawy świata, bardzo ruchliwy, a nowe informacje chłonie jak gąbka, z drugiej dwulatek jest wciąż za mały na propozycje skierowane do przedszkolaków. Co zatem możemy zaoferować dziecku w tym wieku? Najlepiej postawić na produkty, które pomogą maluchowi nauczyć się kolorów, kształtów, wzbogacą słownictwo i usprawnią tzw. małą motorykę nadal wymagającą dopracowania. Nie zaszkodzą także proste gry logiczne oraz układanki rozwijające wyobraźnię przestrzenną pociechy.

Zabawa w naśladowanie dorosłych

Dzieci, które ukończyły drugi rok życia, zazwyczaj są bardzo zainteresowane tym, co robią rodzice, dziadkowie lub starsze rodzeństwo. Warto więc zainwestować w zabawki pozwalające naszemu małemu odkrywcy naśladować dorosłych z jego otoczenia. Pod wymienionym adresem internetowym https://kidspace-shop.com/zabawki-dla-2-latka/ znajdziemy bardzo solidnie wykonane produkty w różnych przedziałach cenowych. Chcąc dziecku sprawić niewielki prezent pozwalający odgrywać rolę mamy lub opiekuna, kupmy lalkę. Dla miłośnika majsterkowania doskonałym pomysłem będzie niewielki warsztat z drewnianymi narzędziami, a dla fana kulinariów najlepszą opcją jest zabawkowa kuchnia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Klasyka i nowoczesność we współczesnych zegarkach
Klasyka i nowoczesność we współczesnych zegarkach
W projektach współczesnych zegarków bardzo często producenci umiejętnie łączą klasykę z nowoczesnością. Takie czasomierze przyciągają uwagę wielu klientów. Zwykle są […]