Jakimi zabawkami będzie się chętnie bawiło 2-letnie dziecko?

Dziecko w wieku dwóch lat to trudny odbiorca akcesoriów zabawkowych. Z jednej strony taki maluch jest ciekawy świata, bardzo ruchliwy, a nowe informacje chłonie jak gąbka, z drugiej dwulatek jest wciąż za mały na propozycje skierowane do przedszkolaków. Co zatem możemy zaoferować dziecku w tym wieku? Najlepiej postawić na produkty, które pomogą maluchowi nauczyć się kolorów, kształtów, wzbogacą słownictwo i usprawnią tzw. małą motorykę nadal wymagającą dopracowania. Nie zaszkodzą także proste gry logiczne oraz układanki rozwijające wyobraźnię przestrzenną pociechy.

Zabawa w naśladowanie dorosłych

Dzieci, które ukończyły drugi rok życia, zazwyczaj są bardzo zainteresowane tym, co robią rodzice, dziadkowie lub starsze rodzeństwo. Warto więc zainwestować w zabawki pozwalające naszemu małemu odkrywcy naśladować dorosłych z jego otoczenia. Pod wymienionym adresem internetowym https://kidspace-shop.com/zabawki-dla-2-latka/ znajdziemy bardzo solidnie wykonane produkty w różnych przedziałach cenowych. Chcąc dziecku sprawić niewielki prezent pozwalający odgrywać rolę mamy lub opiekuna, kupmy lalkę. Dla miłośnika majsterkowania doskonałym pomysłem będzie niewielki warsztat z drewnianymi narzędziami, a dla fana kulinariów najlepszą opcją jest zabawkowa kuchnia.

O Strefa Wiedzy 965 artykułów
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


15 − osiem =