Berety damskie – jaki wybrać

Berety damskie mogą być synonimem klasy oraz elegancji, pod warunkiem, że wiemy jak je wybierać. Chociaż przez stulecia berety były istotnym elementem garderoby, przez wiele lat były spychane na dalszy plan. Od niedawna jednak znowu powracają do łask i cieszą się rosnącą popularnością.

Jak wybrać beret damski?

Beret może dobrze wyglądać niezależnie od wieku danej kobiety. Możemy zestawiać go zarówno z bardziej eleganckimi stylizacjami, jak i tymi bardziej casualowymi. Beret może dodać dużo klasy oraz szyku każdemu strojowi.
Najbardziej znanym modelem beretu jest ten wykonany z dzianiny, okrągły oraz zakończony antenką. Nie jest to jednak jedyny dostępny fason. Równie powszechnie dostępne są berety wykonane z filcu, aksamitu oraz moheru. Te ostatnie zazwyczaj nie kojarzą nam się zbyt dobrze, jednak umiejętnie zestawione również mogą prezentować się świetnie.

Beret świetnie wygląda do płaszcza lub kurtki. Nie trzeba dobierać go pod kolor. Jeśli wybierzemy inną kolorystykę, możemy dodać stylizacji głębi oraz charakteru. Beret najlepiej będzie pasował paniom, które posiadają dość mocno zaznaczone rysy twarzy. Jest to bardzo dobry sposób na zakrycie zbyt dużego czoła, a więc to również idealne rozwiązanie dla posiadaczek trójkątnych twarzy. Beret to z pewnością wybór dla odważnych, ponieważ nie da się obok niego przejść obojętnie. Szczególnie w przypadku białych czapek, które nie tak łatwo połączyć w ciekawą kompozycję. W nadchodzącym sezonie na pewno popularne będą berety z daszkiem. Już teraz nosi je większość gwiazd. Berety damskie wykonane z filcowanej wełny to za to świetny wybór na kilka sezonów.

Strefa Wiedzy
O Strefa Wiedzy 492 artykuły
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


cztery × dwa =