Jaki prezent na narodziny dziecka?

Bez kategorii
strefa-wiedzy
Jaki prezent na narodziny dziecka?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Narodziny dziecka to bardzo ważne wydarzenie dla jego rodziców oraz innych bliskich osób. Podczas świętowania każdy z zaproszonych gości powinien podarować maluchowi jakiś ciekawy prezent. Najlepiej sprawdzają się rzeczy przydatne w procesie codziennego wychowywania malucha lub ułatwiające upamiętnianie wspólnie spędzanych chwil. Doskonałym przykładem są karty do zdjęć, które kupimy m.in. w tym sklepie online: https://madlenkacards.pl/16-od-urodzenia-do-pierwszego-roku-zycia.

Do wyboru, do koloru

Wspomniane we wstępie karty umożliwiają przygotowanie niezwykle atrakcyjnych, pamiątkowych fotografii zarówno z okresu samej ciąży, jak i pierwszego roku życia dziecka. Dzięki nim zatrzymamy na dłużej takie chwile, jak choćby gaworzenie, pierwszy ząbek czy pierwsze wypowiedziane słowo. Kolejnym godnym polecenia upominkiem jest z pewnością zestaw gustownych ubranek, obejmujący przede wszystkim funkcjonalne body z krótkim i długim rękawem, śpioszki, pajacyki, kaftaniki oraz cienkie czapeczki. Oto pozostałe wartościowe rozwiązania:

– mata edukacyjna stymulująca zmysły i rozwijająca kluczowe umiejętności,

– książeczka kontrastowa z kolorowymi obrazkami,

– gumowe zabawki przeznaczone do kąpieli, 

– karuzela nad łóżeczko,

– miękki ręcznik kąpielowy z kapturem (wykonany z naturalnej bawełny),

– eleganckie sztućce z personalizowanym grawerem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Makijaż permanentny – jakie są sposoby na usunięcie?
Makijaż permanentny – jakie są sposoby na usunięcie?
Makijaż permanentny to zabieg kosmetyczny, w którym tatuażysta kosmetyczny aplikuje pigment do skóry właściwej. Proces ten nazywany jest również mikropigmentacją […]