Jak nadać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru?

Istnieje wiele sposobów na dodanie wnętrzu charakteru. Profesjonalni projektanci, zazwyczaj wykorzystują w tym celu złożone techniki łączenia różnych elementów. Wyszukują oni oryginalne, nietuzinkowe meble, grają kolorami i fakturami otrzymując zapierający dech w piersiach efekt. 

Niestety nie będąc architektem wnętrz ryzykowne łączenie barw i wzorów może skończyć się porażką, dlatego w tym temacie lepiej posłużyć się sprawdzonymi, klasycznymi trikami. Pozwolą nam one na uzyskanie niepowtarzalnego rezultatu bez ryzyka narażenia się na wrażenie kiczu. Najlepiej postawić na prostą i stonowana bazę, którą udekorujemy takimi elementami jak ponadczasowe fotele w żywych kolorach, ciekawe obrazy i fantazyjne lampy.

Doskonałe elementy dekoracyjne do nowoczesnego wnętrza

Chcąc nadać charakteru nowoczesnemu, minimalistycznemu salonowi zdecydujmy się na efektowne lampy. Proste kształty mebli tapicerowanych i stolarki doskonale uzupełnią kuliste formy kloszy, które znajdziemy na https://domodes.pl/oswietlenie/zyrabdole/zyrandole-szklane-kule. Ten rodzaj lamp ładnie zagra także we wnętrzach industrialnych. 

Nie chcąc wydawać dużych kwot, możemy kupić zegar o futurystycznej obudowie. W roli dekoracji nadającej wyrazu aranżacji świetnie sprawdzą się też stoliki kawowe wykonane z naturalnego drewna posadowione na ciężkiej, metalowej nodze. Stonowane tkaniny kanap ożywimy welurowymi poduchami w odcieniach ochry lub cyraneczki. Dobrze, by ten akcent kolorystyczny powtarzał się również w innych elementach ozdobnych.

Strefa Wiedzy
O Strefa Wiedzy 492 artykuły
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


szesnaście − 15 =