Fartuch – czy musi być nudny?

Zdrowie i medycyna
strefa-wiedzy
Fartuch – czy musi być nudny?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Profesjonalny fartuch medyczny nie musi mieć oklepanego kroju czy też nie musi być pozbawiony jakichkolwiek dodatków. Istnieje przekonanie, iż pierwsze wrażenie jest najważniejsze, nie dotyczy to tylko życia prywatnego, dotyka również życia zawodowego. Wizerunek osoby pracującej zawodowo jest bardzo istotny, może przekonywać do siebie opornych klientów, przełamywać bariery, jak też stwarzać pewną aurę profesjonalizmu.

Czy są ciekawe fartuchy?

W środowisku medycznym istotną rolę odgrywają fartuchy, to one podkreślają styl i  charakter personelu z zakresu medycyny, farmacji czy kosmetologii. Jednym z przykładów oferty produktów laboratoryjnych jest propozycja fartuchów BONKITEL, z którą  można zapoznać się na tej stronie https://bonkitel.pl. Firma prezentuje różnorodne fartuchy laboratoryjne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zostały zaprojektowane przez profesjonalistów. Powstały one z myślą o pracownikach klinik, salonów kosmetycznych, aptek i gabinetów SPA, a także powstały dla licznych przedstawicieli gałęzi medycyny. Każda osoba może wybrać odpowiedni krój, kolor, dodatki, ciekawą opcją jest możliwość zastosowania personalizacji fartucha imieniem lub logo danego miejsca pracy. Interesującą, przyciągającą odmianą w prezentowanych fartuchach są koronkowe rękawy, które są świetną alternatywą dla tradycyjnych rękawów, zwłaszcza w gorące letnie dni, wtedy taki element stanowi dobrą wentylację, dodatkowo takie unikalne rękawy podkreślają elegancję oraz kobiecość. Przedstawiona propozycja to jedna z istniejących, ciekawszych pozycji na rynku produktów medycznych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Plisy na okna – tak czy nie?
Plisy na okna – tak czy nie?
Spośród wielu dostępnych rolet na rynku dużą popularnością cieszą się także plisy, a więc jeden z najmłodszych modeli tego typu […]