Typy kopert na rynku i ich zastosowanie

Lajfstajl
strefa-wiedzy
Typy kopert na rynku i ich zastosowanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Koperty są na szeroką skalę wykorzystywane w wielu branżach. Na rynku znajdziemy sporo ciekawych opcji, jakie warto dopasować do swoich oczekiwań., Jedną z ciekawszych są koperty bezpieczne C3, które zapewnią bezpieczną przesyłkę. Czym cechują się te produkty? Dlaczego warto na nie postawić?

Popularne koperty bezpieczne C3

Na uwagę zasługuje koperta bezpieczna C3, która ma specyficzne przeznaczenie. Produkowana jest z wysokiej jakości surowców wraz z zastosowaniem folii polietylenowej o grubości 70 mikronów. Dzięki temu zachowamy trwałość i precyzję na każdym etapie korzystania z takiej opcji. Z kopert C3 chętnie korzystają instytucje administracji państwowej, jak i osoby fizyczne nadające paczki z cenną zawartością (ważne dokumenty, pieniądze, wyroby jubilerskie). Co ciekawe, wykorzystamy je także w bankach, co da nam pewność ochrony przed czynnikami zewnętrznymi i dostaniem się w niepowołane ręce. Plusem jest fakt, że nie ma możliwości ponownego zamknięcia koperty. Każdy produkt jest tworzony tak, aby próba ingerencji była szybko widoczna. 

Wymiary kopert

Ze względu na wymiary kopert, wyróżnić można:

– koperty DL – są niestandardowe i wykorzystywane podczas przesyłania ulotek lub folderów. 

– koperty C6 – można do nich włożyć kartki A5 złożone na pół. 

– koperty C5 – pozwalają przesłać bez zgięcia kartki o wymiarze A5. Zazwyczaj szkolne zeszyty mają takie wymiary.

– koperty C4 – w całości włożymy do nich kartki A4. Jeżeli chcemy umieścić w nich większą ilość kartek, warto dobrać kopertę A4 z poszerzeniem. 

Tak bogaty wybór daje wiele możliwości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Dlaczego naprawę wózka widłowego warto powierzyć fachowcom?
Dlaczego naprawę wózka widłowego warto powierzyć fachowcom?
W każdym magazynie i hali produkcyjnej znaleźć można wózki widłowe. Ich obsługa do trudnych nie należy, choć wymagane są odpowiednie […]