Producent mebli gastronomicznych

Biznes i reklama
strefa-wiedzy
Producent mebli gastronomicznych
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kuchnia jest sercem każdego lokalu gastronomicznego. O tym, czy posiłki będą efektowne i smaczne decyduje wiedza i umiejętności zatrudnionych kucharzy. Nie bez znaczenia jest także sprzęt, jaki znajduje się w kuchni. Jeśli planujemy zakupić meble gastronomiczne, warto postawić na rodzimych producentów.

Firmy Polgast i Stalgast, od lat cieszą się zaufaniem konsumentów, zapewniając kompleksowe wyposażenie lokali gastronomicznych.

Polgast to producent, który wytwarza swoje wyroby w fabryce w Wieleniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu, meble tej firmy cieszą się dużą popularnością. Wykonywane są ze stali nierdzewnej, odpornej na szkodliwe działanie środków chemicznych i organicznych. Oferta firmy obejmuje przede wszystkim różnego rodzaju stoły, szafy, regały i półki, a także okapy i urządzenia grzewcze. Pomimo szerokiej gamy produktów, wszystkie meble można zamówić w niestandardowych wymiarach, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji każdego klienta. Okres realizacji zamówień wynosi nierzadko pięć dni roboczych, przy zachowaniu najwyższej jakości wyrobów.

Firma Stalgast, wytwarza swoje produkty w fabryce w Radomiu. Jej oferta ma charakter kompleksowy. Klient korzystający z usług firmy może liczyć na wsparcie i doradztwo, już na etapie planowania wyposażenia lokalu gastronomicznego. Dzięki temu ma pewność, że wszystkie meble będą ułożone w sposób funkcjonalny. Dopiero kiedy etap planowania jest zakończony następuje dobór odpowiednich produktów, wśród których znaleźć można wszystko to, co potrzebne w lokalu gastronomicznym, a więc: blaty, szafy, zlewozmywaki, baseny, stoły, drzwi, czy kuchenki gastronomiczne. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością. Kompleksowość oferty firmy Stalgast powoduje, że lokale spełniają wszystkie wymagania Sanepidu i przepisów BHP.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Prezenty dla miłośniczki kosmetyków
Prezenty dla miłośniczki kosmetyków
Miłośniczki kosmetyków to nie tylko osoby, które często korzystają z usług kosmetyczki, ale także takie, które uwielbiają eksperymentować w domowym […]