Lista najbardziej praktycznych akcesoriów do telefonu

Smartfon to nowoczesny telefon komórkowy, bez którego większość osób nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. Tego typu urządzenie wymaga zastosowania dodatkowych akcesoriów sprawiających, że staje się jeszcze bardziej funkcjonalne. Mowa tutaj zwłaszcza o uchwycie i ładowarce samochodowej, kijku do selfie, power banku, słuchawkach bezprzewodowych, a także różnego rodzaju etui ochronnych. Jeśli interesują nas np. wytrzymałe i estetyczne case`y, kupimy je w tym sklepie internetowym: https://funnycase.pl/

Daj swojemu sprzętowi nowe życie

Podstawowe akcesoria przeznaczone do smartfonów to etui, odpowiedzialne za ochronę obudowy przed zarysowaniem, pęknięciem oraz zalaniem. Są one dostosowane do konkretnego modelu urządzenia i mogą występować w różnej formie – m.in. pokrowca, kabury, bumpera oraz tzw. plecków. Materiał wykonania to w tym przypadku najczęściej silikon, a nieco rzadziej skóra, metal, guma i włókno węglowe. Jeśli chodzi o case iPhone 6 to telefon, do którego najłatwiej taki produkt dobrać ze względu na ogromną ilość egzemplarzy dostępnych na rynku (zróżnicowanych pod względem kolorystyki i wzornictwa).

Kolejnym niezbędnym dodatkiem do smartfona jest szkło hartowane, przeznaczone do naklejenia na ekran. Jego głównym zadaniem jest ochrona tego elementu przed zarysowaniem oraz pęknięciem. Inne przydatne akcesoria to m.in.:

– uchwyt samochodowy – montowany na kratce wentylacyjnej lub szybie i zapewniający optymalną stabilizację telefonu w aucie

– ładowarka samochodowa – podłączana do gniazda zapalniczki i umożliwiająca szybkie doładowanie sprzętu w podróży (gdy nie mamy dostępu do gniazdka sieciowego)

– power bank – do ładowania aparatu w dowolnych warunkach 

– słuchawki bezprzewodowe – gwarantujące lepszą jakość dźwięku i redukcję szumów w trakcie słuchania muzyki

– selfie stick – czyli specjalny kijek teleskopowy, znacznie ułatwiający robienie zdjęć typu selfie oraz grupowych

Strefa Wiedzy
O Strefa Wiedzy 492 artykuły
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


17 − 10 =