Jak promować firmę?

Biznes i reklama
strefa-wiedzy
Jak promować firmę?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Posiadając budżet na reklamę, warto rozważyć projekt i zakup gadżetów reklamowych z logo i nazwą firmy. Drobne upominki może nie mają tak szerokiego zasięgu jak np. reklama w mediach społecznościowych, ale są z klientem na co dzień poprzez swoją użyteczność. Kubki z nadrukiem, z których klienci mogą pić kawę w swoim biurze przyczyniają się do oswojenia z nazwą i logiem, przez co w podświadomości marka może się dobrze kojarzyć.

Postaw na odpowiedni gadżet

Możliwości jest wiele. Drobne upominki typu smycze reklamowe z nadrukiem, długopisy z logo, magnes, breloczki, zapalniczki czy większe typu notatniki, kubki z nadrukiem, parasole, kalendarze. Z pewnością należy pomyśleć do kogo kierowana jest oferta firmy i czego używają na co dzień, co może się im przydać.

Przy okazji, jeśli klient korzysta z gadżetu, to promuje logo firmy się na nim znajdujące. Z pewnością jakość artykułu również ma znaczenie – nie warto inwestować w tanie produkty, które bardzo szybko się zużyją bądź zepsują. Przy małym budżecie lepiej zrobić mniejszą ilość, ale porządną i z czasem wyrabiać nowe gadżety.

Przykładowe realizacje

Warto zwrócić uwagę na to, czym zajmuje się firma i powiązać to z gadżetem. Kubki z nadrukiem będą idealną formą reklamy dla stałych klientów kawiarni, klientów posiadających firmy czy korporacji. Smycze reklamowe sprawdzą się dla organizatorów konferencji, targów czy szkoleń.

Długopisy z logo są miłym upominkiem niezależnie od branży, każdemu się przyda, tak samo jak i notatnik. Warto inwestować w takie uniwersalne przykłady, ale i jeśli są możliwości to wybierać niestandardowe rozwiązania – gadżety, które przyciągną uwagę, będą użyteczne i będą w ten sposób doskonale spełniały swoją rolę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jaka forma aktywności może poprawić pracę naszych mięśni?
Jaka forma aktywności może poprawić pracę naszych mięśni?
Dobór odpowiedniej dla nas formy aktywności to bardzo indywidualna sprawa. Wiele zależy od naszego obecnego stanu zdrowia, tuszy, celu, który […]