Jak ozdobić podłogę w nowoczesnym biurze?

Biuro to bardzo wymagająca przestrzeń. Aranżując takie wnętrze, musimy pamiętać przede wszystkim o jego funkcjonalności, jednak równie ważnym elementem jest czynnik estetyczny. Jak wykazują badania, pracownicy o wiele wydajniej działają w przyjaznych wizualnie warunkach, a klienci, którzy widzą efektowny, nowoczesny wystrój chętniej do nas powrócą, dlatego warto dokonywać przemyślanych wyborów, nawet jeśli dotyczy to podłogi. W małym gabinecie doskonale sprawdzą się dywany, których szeroką ofertę możemy zobaczyć np. tu https://dywanowo.pl/pl/c/Dywany-Heat-Set-Frise/94. Na większych powierzchniach biurowych lepiej zagrają wszelkiego rodzaju wykładziny w neutralnych kolorach. Chcąc trzymać się nowoczesnej estetyki, powinniśmy unikać mocnych barw i wzorów.

Rozwiązania zaczerpnięte z najnowocześniejszych firm

Pracodawcy szczycący się dbaniem o potrzeby pracowników organizują dla nich przestrzeń do odpoczynku. Nie musimy odwzorowywać pomysłów gigantów takich jak Google, wystarczy się nimi zainspirować i zaaranżować naszemu zespołowi miejsce relaksu. Może to być miły, klasyczny kącik z wygodnymi kanapami i miękkim dywanem lub bardziej ekstrawagancki ogródek w budynku firmy. Zieleń pozytywnie wpływa na ludzi, a przestrzeń wypełniona roślinami uspokaja i regeneruje zmęczone oczy. Aby podkreślić charakter tego miejsca, podłogę przykryjmy trawiastą wykładziną, której różne modele znajdziemy na https://dywanowo.pl/pl/c/Sztuczne-trawy/132. Jest ona odporna na bakterie, wilgoć i pleśń, więc doskonale nadaje się do stosowania w przestrzeni publicznej.

Strefa Wiedzy
O Strefa Wiedzy 492 artykuły
Znalazłeś się właśnie w strefie wiedzy. Zanurkuj w oceanie ciekawych informacji, pasjonujących artykułów i przydatnych, życiowych porad!

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


siedem − 6 =