Jak ozdobić dom na Święta Bożego Narodzenia?

Dom i wnętrze
strefa-wiedzy
Jak ozdobić dom na Święta Bożego Narodzenia?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ciężko jest znaleźć osobę, która nie lubi świąt. Ten magiczny, grudniowy czas przywołuje wspaniałe wspomnienia dzieciństwa oraz beztroskę tamtych dni. Zimy w ostatnich latach niestety skąpią nam aury charakterystycznej dla tej pory roku. Dlatego, aby poczuć bożonarodzeniowy klimat, musimy stworzyć go w swoim domu. Nie warto czekać na ustawienie choinki, które według tradycji powinno odbyć się w wigilijny poranek. Początek świątecznego miesiąca to idealny pretekst do przystrojenia wnętrza.

Cudowna, świąteczna atmosfera w kilku krokach

Nic tak nie wprowadza świątecznej atmosfery, jak zapach pierników i pomarańczy. By nasz dom wypełniły te aromaty, kupmy kilka świeczek. Mogą to być zwykłe, zapachowe tealighty, które włożymy do efektownych świeczników oraz lampionów w kształcie choinek lub gwiazdek. Do wystroju naszego wnętrza przydadzą się też niewielkie, ceramiczne figurki dostępne na stronie internetowej https://decorguru.pl/238-ozdoby-ceramiczne. Takie dekoracje to świetna inwestycja, ponieważ będziemy mogli je wykorzystywać przez kilka kolejnych lat. Najlepiej wybierać zatem białą lub kremową ceramikę, którą w prosty sposób odmienimy za pomocą wstążek. Te elementy świetnie sprawdzą się też do przygotowania bardziej złożonych stroików. Świeże gałązki świerku, w towarzystwie szyszek, gwiazdek anyżu, plastrów suszonej pomarańczy to doskonały pomysł na wieniec zdobiący nasze drzwi wejściowe. Niewielkie figurki dodadzą takiej dekoracji uroku. Przygotowując się do świąt, nie powinniśmy zapominać też o dużej ilości drobnych światełek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Zakup nieruchomości, co sprawdzić?
Zakup nieruchomości, co sprawdzić?
Zakup nieruchomości pod wynajem może być stabilną inwestycją, jeśli jednak nie przyjrzysz się jej dokładnie, narazisz się na straty. Najbardziej […]